Autor: Megafon.ba
Vlada Tuzlanskog kantona je na danas održanoj vanrednoj sjednici dala saglasnosti na tekstova sporazuma kojim se produžava važenje kolektivnih ugovora za djelatnosti osnovnog i srednjeg obrazovanja u TK na period od 2 godine počevši od 7. februara 2026.godine.
Zbog tehničkih problema na koje se naišlo prilikom realizacije sredstava po Programu podrške povratku prognanih lica, Vlada je, također na današnjoj sjednici, izmijenila Program o utvrđivanju uslova, kriterija i postupaka za raspodjelu sredstava Budžeta Tuzlanskog kantona za 2025. godinu „Podrška povratku prognanih lica“.
(Odjeljenje za informisanje Vlade TK)
Megafon.ba




Napomena:
Svi komentari se prethodno moraju odobriti od strane administratora prije nego budu vidljivi na portalu. Megafon se ograđuje od stavova i mišljenja iznesenih u komentarima postavljenih na našim stranicama. Svi stavovi i mišljenja komentatora odražavaju stavove i mišljenja isključivo onih koji ih postavljaju. Redakcija Megafona je u slučaju komentara koji izazivaju rasnu, nacionalnu ili vjersku mržnju, te potiču na nasilje dužna obavijestiti nadležne organe o takvom pristiglom komentaru.